Apartmán v srdci Vysokých Tatier na predaj

Lokalita: | |

Cena:

265000

ID nehnuteľnosti - 24571
Ponuka pridaná: 21.03.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny apartmán s balkónom v centre Vysokých Tatier.

Nachádza sa v úplne novom rezorte Hrebienok v Starom Smokovci. Ide o jednu z najlukratívnejších lokalít vo Vysokých Tatrách, v tesnom dotyku s krásnymi horami a zároveň v blízkosti rušného mesta.

Základné informácie:

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží, je kompletne zariadený veľmi slušným nábytkom. Pozostáva z priestrannej izby, v ktorej je posteľ, gauč, TV, kuchynský kút a jedálenský stôl. Na chodbe je veľká vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru. V kúpeľni je sprchový kút a je spojená s toaletou. Apartmán je veľmi slnečný.

Veľkosť: 36 m2 + 6 m2 balkón.

Orientácia : juhovýchod

Byt sa nachádza v apartmánovom dome s nadčasovým dizajnom a modernou architektúrou s kvalitným prevedením. Zároveň veľmi vhodne zapadol do horského prostredia v blízkosti prírody.

Lokalita

Apartmánový dom sa nachádza v centre Starého Smokovca. V okolí je viacero obchodovreštaurácií či kaviarní. Výhodou je blízkosť pozemnej lanovky na Hrebienok, kde sa počas zimy nachádza najväčšia atrakcia regiónu Tatranský ľadový dóm. Zároveň je to výstupný bod na množstvo turistických trás. Na druhej strane do okresného mesta Poprad či na tamojšie letisko a diaľnicu D1 je to len pár minút autom.

Ide o veľmi žiadajú lokalitu zo strany návštevníkov regiónu, apartmány v tejto časti Tatier sa teda výborne prenajímajú. Vďaka kúpe tejto nehnuteľnosti môže nový majiteľ veľmi slušne zhodnotiť svoju investíciu.

Apartmán je možné prenajímať napríklad prostredníctvom systému prevádzkovateľa apartmánového domu, prípadne aj individuálne.

Na druhej strane môže kúpou získať pohodlné rekreačné sídlo v jednej z najlukratívnejších lokalít Slovenska.

V okolí je viacero stredísk cestovného ruchu ako Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso či Bachledova dolina. V regióne je tiež viacero pamätihodností či akvaparkov.

Cena: 265.000 eur + DPH

3D obhliadka: https://bit.ly/Aptm_1izb_Hrebienok_S_Smokovec

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať mailom na adrese antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.

Viac ponúk  na www.38rk.sk

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

42

Konštrukcia budovy

Tehlová

Počet izieb v byte

1 izby/izieb

Stav bytu

Novostavba

Balkón

áno

Výťah

áno

Konštrukcia budovy

Tehlová

Poloha nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka

https://bit.ly/Aptm_1izb_Hrebienok_S_Smokovec

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram