Krásny 2-izbový byt v blízkosti centra v Poprade

Lokalita: |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 128
Ponuka pridaná: 06.09.2023

O nehnuteľnosti

Lukratívny byt ideálny pre mladý pár, prípadne aj menšiu rodinku, ktorá hľadá štýlové moderné bývanie v blízkosti centra mesta.

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v top lokalite v Poprade. Nachádza sa vo veľmi príjemnej a tichej časti vzdialenej len pár minút pešo od námestia.

Základné informácie:

Veľkosť bytu: 52,5 m²

Orientácia: východ, juh, západ

Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu, ktorý prešiel počas tohto roka kompletnou rekonštrukciou. Má novovybudované priestranné pivnice aj nový výťah. Do konca roka je možné dokúpiť aj plnohodnotný veľký balkón pričom bytový dom má na to stavebné povolenie. Cena veľkého balkóna 5m2 je cca 6000 Eur s DPH.

Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby moderne spojenej s kuchyňou a spálne orientovanej na západ s francúzskym balkónom.

Osobitý a moderný interiér určite zaujme aj náročnejšiu klientelu,  pričom pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály.

Veľkým benefitom je samotná lokalita v centre mesta s dostatkom súkromia a pokoja. Neďaleký park poskytuje priestor na oddych a relax v príjemnom prostredí.

Byt sa predáva aj so zariadením, takže je vhodný na okamžité bývanie. 

Lokalita: 

Bytový dom sa nachádza na Baníckej ulici. Ide o veľmi príjemnú a pokojnú lokalitu v centre mesta, ktorá sa však vyznačuje aj výbornou dostupnosťou. V okolí je dostatok zelene, v susedstve sa nachádza verejný park či nové detské ihrisko. Mesto má v pláne rekonštrukciu príslušného vnútrobloku, vďaka čomu sa bývanie v tejto časti mesta stane ešte atraktívnejšie.

Nadčasové vyhotovenie bytu v kombinácií s TOP polohou zaujme aj náročnejších klientov.

Cena: dohodou

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

52.5

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram