Dvojizbový byt v centre Popradu na predaj

Lokalita: |

Cena:

1

ID nehnuteľnosti - 150
Ponuka pridaná: 15.11.2023

O nehnuteľnosti

Získajte ideálny byt v top lokalite v Poprade, prípadne zhodnoťte svoje peniaze vďaka následnému prenájmu. Ponúkame na predaj veľmi pekný 2-izbový byt v tesnej blízkosti námestia.

Byt sa nachádza na druhom zo štyroch poschodí. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, samostatnej kúpeľne a toalety. Výhodou je tiež lodžia a prevádzkové nízke náklady.

Veľkosť bytu: 51 m² s balkónom

Byt sa predáva kompletne zariadený a je tak vhodný na okamžité bývanie. Nový majiteľ si však vie nehnuteľnosť drobnými úpravami prispôsobiť vlastným predstavám.

Lokalita:

Zrekonštruovaný bytový dom sa nachádza na ulici Joliota Curie. Ide o centrum mesta, námestie je vzdialené len pár minút pešou chôdzou. Vedľa bytového domu je tiež krásne upravený menší park, ktorý poskytuje priestor na oddych. V okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane školských či zdravotníckych zariadení, ihrísk, obchodov i služieb. Ide o veľmi príjemnú lokalitu na bývanie, jednu z najvyhľadávanejších v meste.

Cena: dohodou

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

51

Počet izieb v byte

2 izby/izieb

Stav bytu

Úplná rekonštrukcia

Balkón

áno

Pivnica

áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram