Novostavba 2-izbového bytu v Liptovskom Hrádku

Lokalita: |

Cena:

108000

ID nehnuteľnosti - 122
Ponuka pridaná: 24.08.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný a moderný 2-izbový byt na ulici Belanskej v Liptovskom Hrádku. Nehnuteľnosť sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom polyfunkčnom objekte, pričom byt je situovaný v novej nadstavbe.

Veľkosť bytu: 41 m²

Orientácia: juhozápad

Byt je situovaný na 2. poschodí, k dispozícií je aj výťah. Pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, chodby, kúpeľne s toaletou a spálne. V obývačke je strešné okno, ktoré sa ovláda pomocou diaľkového ovládača. Na chodbe sa nachádza miesto na osadenie vstavanej skrine s dostatkom úložného priestoru.

Juhozápadne orientovaný byť je teplý a vďaka svetlíku aj veľmi svetlý. Predáva sa v štandarde, tak ako je uvedené na fotografiách. Je ideálny pre jednu, maximálne dve dospelé osoby a vďaka prevedeniu určite zaujme aj náročnejšiu klientelu.

Lokalita je výborne dostupná, diaľnica je pár minút autom, námestie je dostupné do pár minút pešou chôdzou. V okolí je kompletná občianska vybavenosť.

Región Liptov je jedným z najnavštevovanejších na Slovensku a priamo Liptovský Hrádok je skvelým východiskovým bodom pre turistov a návštevníkov regiónu. Z tohto hľadiska je nehnuteľnosť zaujímavou voľbou aj pre klientov, ktorí hľadajú rekreačnú nehnuteľnosť, prípadne pre klientov, ktorí majú v pláne kúpiť byt investične a následne ho prenajímať.

Cena: 108 000,- €

Bližšie informácie Vám poskytne Rastislav Hudec na tel. čísle +421 911 060 349

Viac informácií Vám poskytne
Rastislav Hudec
hudec@38rk.sk
+421 911 060 349
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

41

Počet izieb v byte

2 izby/izieb

Stav bytu

Novostavba

Balkón

áno

Pivnica

áno

Výťah

áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram