Krásny 3-izbový byt v Poprade na predaj

Lokalita: |

Cena:

149900

ID nehnuteľnosti - 89
Ponuka pridaná: 22.06.2023

O nehnuteľnosti

Priestranný byt so zaujímavým dispozičným riešením vhodný pre rodinu, ktorá hľadá ideálnu nehnuteľnosť na okamžité bývanie.

Ponúkame na predaj ideálny 3-izbový byt v Poprade s balkónom/lodžiou. Nachádza sa v bytovom dome na ulici Uherovej na sídlisku Nový Juh. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, pričom má zaujímavo prevedenú dispozíciu.

Veľkosť: 68 m2

Poschodie: 6

Orientácia: východ/západ

Byt pozostáva z veľkej obývačky, ktorá je veľmi prakticky prepojená s jedálňou a kuchyňou. Ďalej sú v byte dve samostatné dostatočne veľké izby a kúpeľňa s wc. V spálni sa nachádza priestranná vstavaná skriňa, pričom ďalšie úložné priestory sú na chodbe. V byte je tiež balkón s pekným výhľadom na námestie pred Arénou.

Bytový dom sa nachádza na popradskom sídlisku Nový juh. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, vrátane obchodov, ihrísk, či športovísk a školských zariadení. V blízkosti je tiež cyklistický chodník vedúci do mestských lesov a okolia. Lokalita je veľmi dobre dostupná. Centrum mesta je od sídliska vzdialené pár minút pešou chôdzou.

Hneď vedľa bytového domu sa nachádza aj veľkokapacitné parkovisko pred Arénou Poprad čo je veľkou výhodou.

Cena: 149 900,- €

Ponúkaná nehnuteľnosť je vhodná na okamžité nasťahovanie sa určite osloví hlavne tých klientov, ktorí hľadajú bývanie bez nutnosti dodatočnej prerábky a investície.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

68.1

Počet izieb v byte

3 izby/izieb

Stav bytu

Úplná rekonštrukcia

Balkón

áno

Pivnica

áno

Výťah

áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram