Moderný apartmán v srdci Vysokých Tatier

Lokalita: | |

Cena:

265000

ID nehnuteľnosti - 24037
Ponuka pridaná: 07.02.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny apartmán v centre Vysokých Tatier, v novo vybudovanom komplexe Hrebienok Rezort II. v Starom Smokovci.

Nachádza sa na 4. poschodí, má vyvýšené stropy a balkón. Pozostáva zo vstupnej chodby, kde sa nachádza vstavaná skriňa, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletoukompletne vybavenej kuchyneobývacej časti a spálne. Apartmán je zariadený veľmi vkusným a nadštandardným nábytkom, ktorý bol robený na mieru.  Je z neho krásny výhľad do doliny.

Rozloha: 38 m2 vrátane balkóna.

V prípade záujmu je možné k apartmánu dokúpiť aj parkovacie miesto.

3D obhliadka: https://bit.ly/Apartman_Hrebienok_rezort

Lokalita:

Rezort sa nachádza v Starom Smokovci, ktorý patrí medzi najnavštevovanejšie lokality regiónu, či už v lete, alebo v zime. Okrem apartmánov sa v ňom nachádzajú reštaurácie, bar, fitnes a wellness centrum, salónik, k dispozícii je tiež záhrada s bazénom, detské ihrisko či obchod. V blízkosti sa nachádza stanica pozemnej lanovky na Hrebienok, či zastávka Tatranskej elektrickej železnice. Starý Smokovec je centrom cestovného ruchu vo Vysokých Tatrách, je veľmi dobre dostupný - od letiska, diaľnice a mesta Poprad je vzdialený len pár minút autom. Neďaleko sa nachádzajú aj ďalšie strediská cestovného ruchu ako Štrbské Pleso či Tatranská Lomnica.

Cena: 265.000 eur

V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.

Viac ponúk na www.38rk.sk

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

38

Konštrukcia budovy

Tehlová

Počet izieb v byte

1 izby/izieb

Stav bytu

Novostavba

Konštrukcia budovy

Tehlová

Poloha nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram