Lukratívne chalety neďaleko Liptovskej Mary s výhľadom na Západné Tatry

Lokalita: | |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 25424
Ponuka pridaná: 16.03.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj luxusné chalety v malej liptovskej obci Ižipovce. Postavené sú v blízkosti lesa v tesnom dotyku s nádhernou prírodou s výhľadom na Západné Tatry.

Chalety sú tesne pred dokončením.

Základné informácie:

Chalety pozostávajú z dvoch podlažíV hornej časti sa nachádzajú dve samostatné spálne s balkónmi a luxusnými kúpeľňami so samostatne stojacimi vaňami. Jedna z nich disponuje aj fínskou saunou s ničím nerušeným výhľadom na západné Tatry. V spodnej časti je situovaná obývacia izba s galériou, priestrannou kuchyňou, kúpeľnou, technickou miestnosťou a väčšou chodbou.

Stavba je postavená z tehly, strop je z odlievaného železobetónu, pričom aj skelet druhého NP je zo železobetónu. Dom spĺňa energetický certifikát A0, použité sú tu veľké hliníkové presklenia (na poschodí vysoké 4m) s trojsklom. V chalete je inštalované komfortné podlahové kúrenie, krásny rohový krb a taktiež tepelné čerpadlo. Kúrenie sa dá ovládať cez wifi zvlášť pre každú izbu .

Chalet je dodatočne zateplený 16 cm minerálnou vatou. Použitá je tu taktiež odvetraná fasáda.

Strešná krytina je kombináciou zliatiny titán-zinok z Francúzska, krytina je použitá z časti aj na fasáde. Životnosť pri tomto type strechy je minimálne 80 rokov. Fasáda je obložená smrekovcovým drevom zo Sibíry, ošetrené je kvalitným dvojitým náterom.

Budúci majiteľ tohto chaletu získa vďaka architektúre tejto stavby dokonalý pocit previazanosti s prírodou nielen vďaka presklenej fasáde, ale aj vďaka použitým kvalitným materiálom. V chalete je použitý okrem drevených prvkov aj luxusný kresaný obklad z Rakúska.

V cene štandardu sú aj dokončené kúpeľne, sauna, kvalitná podlahová krytina podľa výberu a kuchyňa. Na pozemku sú prevedené terénne úpravy, postavené oplotenie a zabezpečenie kamerovým systémom. Dokončenie a odovzdanie chaletov je plánované počas roka 2023.

Každý chalet disponuje dvomi samostatnými parkovacími státiami.

Úžitková plocha chaletu spolu s terasou : cca. 120 m2

Lokalita:

Chalety sú situované v nádhernom prostredí regióna Liptov, len 800 m od ústia známej Prosieckej doliny. Liptov je zároveň jedným z najkrajších a pre turistov najzaujímavejších regiónov Slovenska. Zo všetkých strán ho obkolesujú hory, je tu viac ako 50 turistických chodníkov a značených trás v celkovej dĺžke až 1185 km a viac ako 800 km značených cyklotrás. Vyviera tu množstvo minerálnych prameňov, región je známy aj liečebnými kúpeľmi. Známe sú termálne kúpaliska v Bešeňovej, Liptovskom Mikuláši, či Liptovskom Jáne.

Oblasť je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom (Vlkolínec, skanzen Pribilina, Havránok.. ). Okrem lyžovania a turistiky ponúka aj menej tradičné športy - paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety či horolezectvo. V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Jasná Nízke Tatry, SKI PARK Ružomberok - Malinô Brdo, PARK SNOW Donovaly, SKI PARK Kubínska hoľa. Je tu tiež mnoho sprístupnených krásnych jaskýň (Demänovské jaskyne, Važecká, Stanišovská jaskyňa..), či hradov.

Potenciál:

Vďaka svojej polohe majú nehnuteľnosti veľký potenciál na zhodnotenie prostredníctvom krátkodobého prenajímania. Pre záujemcov je tu možnosť využitia profesionálnej správy nehnuteľnosti, vďaka ktorej je možné chalet prenajímať bez akejkoľvek námahy.

Vďaka kúpe však môže nový majiteľ získať ideálny priestor na oddych a relax.

Všetky potrebné informácie, proces výstavby, fotografie z výstavby, aktuality a viac informácií nájdete na stránke projektu www.3kopy.sk

Cena: dohodou

Bližšie informácie ohľadom ceny a projektu na +421948 445 878 prípadne na antoska.miroslav@gmail.com

VIAC PONÚK NÁJDETE NA WWW.38RK.SK

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

120

Stav domu

Novostavba

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Parkovanie

Vonkajšie parkovacie miesto v cene

Parkovanie

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Pôdorys

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram