NOVINKA! Lukratívne dvojpodlažné domy v novej rezidencii Pri lese pod Tatrami

Lokalita: | |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 24427
Ponuka pridaná: 18.04.2024

O nehnuteľnosti

🏗️Novinka v projekte! Lukratívne domy typu 4, prešli kompletným redizajnom, úpravou dispozície a zväčšením úžitkovej plochy

Získajte nadčasový rodinný dom v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj domy v úplne novom rezidenčnom projekte PRI LESE v obci Mlynica.

Výstavba napreduje podľa plánu, aktuálne sa stavajú tak radové domy ako aj bungalovy…

V území je vybudovaná kompletná infraštruktúra a domy budú postavené v jednotnej modernej architektúre. Obrovským benefitom je lokalita - v tesnom dotyku s prírodou a zároveň výborne dostupná z väčších okresných miest či diaľnice.

Rezidencia Pri lese ponúka výnimočný štandard bývania v elegantných jednopodlažných bungalovoch, dvojpodlažných rodinných domoch či radovej výstavbeV pokojnej časti obce vyrastá nadčasová štvrť vizuálne atraktívnych a nízko energetických domov s priestrannými záhradami a terasami. Ponuka určite osloví široké spektrum záujemcov, každý má možnosť vybrať si presne to, čo mu vyhovuje.

Aktuálna ponuka:

Dvojpodlažný rodinný dom – úžitková plocha 257,85 m2 s pozemkom o rozlohe od 1323 m2 

  • Na prvom podlaží (164 m2) je priestranná obývačka s jedálňou a kuchyňou vrátane komory a veľká spálňa s vlastným šatníkom a kúpeľňou. Je tam tiež technická miestnosť, toaleta a ďalší šatník. Veľkým benefitom je priestranná dvojgaráž.
  • Na druhom podlaží (94 m2) sa nachádza jedna veľká spálňa s vlastným šatníkom, kúpeľňou a výstupom na terasu. Sú tam tiež ďalšie dve priestranné izby, jedna z nich má vlastný šatník aj balkón. V tejto časti domu je aj samostatná kúpeľňa, toaleta a šatník.

Originálne a progresívne dispozičné riešenie tohto dvojpodlažného domu rozdeľuje úžitkovú plochu na dve podlažia.

Do spodnej časti domu vstúpite po zaparkovaní suchou nohou vďaka prepojeniu zádveria s garážou.

Dennú časť prízemia domu reprezentuje veľkorysý spoločný denný priestor obývačky, jedálne, kuchyne a praktickej špajze, odkiaľ je pohodlný prechod aj na zastrešenú terasu vedúcu do záhrady. Veľkoplošné okná dokonale presvetľujú miestnosť, na druhé podlažie, ktoré tvorí nočnú časť domu, Vás privedie elegantné schodisko.

Tento nielen vzhľadom atraktívny dom v modernom dizajnovom prevedení predstavuje dostatočný komfort bývania aj pre náročných.

3D obhliadka : https://prehliadka.pri-lese.sk/

Cena: dohodou

VIAC INFORMÁCIÍ O PROJEKTE: https://www.pri-lese.sk/

Lokalita:

Dopyt po bývaní v prímestských obciach sa neustále zvyšuje, čo zatraktívnilo niektoré lokality v Podtatranskej kotline. Obec Mlynica je jednou z nich a projekt Pri lese prináša perspektívne bývanie, ktoré v sebe spája súkromie v blízkosti malebnej podtatranskej prírody no zároveň dostupnosť rušného života v meste.

Obec predstavuje unikátne spojenie strategickej polohy medzi dvoma okresnými mestami Poprad a Kežmarok a zároveň bezprostrednej blízkosti Vysokých Tatier (Poprad 5 minút autom, diaľnica 6 minút autom, Starý Smokovec 7 minút autom).

V regióne je široké spektrum športového či rekreačného vyžitia v každom ročnom období. Neďaleko obce je viacero stredísk cestovného ruchu ako Tatranská Lomnica, Bachledova dolina či Starý Smokovec.

Kúpou nehnuteľnosti v projekte Pri lese tak môže nový majiteľ získať plnohodnotný a nadčasový priestor na trvalé bývanie, ale aj príležitosť vybudovať si rekreačné sídlo pre celú rodinu.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

258.85

Stav domu

Novostavba

Užitková plocha

230

Obytná plocha

230

Plocha záhrady

1323

Bazén

Parkovanie

Garáž

Parkovanie

Elektrika

Neuvedené

Voda

Vodovod

Plyn

Neuvedené

Kanalizácia

Áno

Pôdorys

Poloha nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram