Mezonetový apartmán v centre Tatranskej Lomnice na predaj

Lokalita: | | |

Cena:

329000

ID nehnuteľnosti - 7
Ponuka pridaná: 03.03.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový apartmán v centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách. Nachádza sa v pokojnej časti obce.

Základné informácie:

Veľkosť: 89 m2

Orientácia: juh a východ - západ

Apartmán sa nachádza na 3. poschodí menšieho apartmánového domu. Pozostáva z priestrannej obývačky, ktorá je prakticky prepojená s kuchyňou a jedálňou. V spodnej časti sa nachádza ešte jedna priestranná spálňa a balkón. V hornej časti je ďalšia izba so štyrmi lôžkami. Z apartmánu je pekný výhľad na blízky les. Prislúcha k nemu aj pivničná kopka.

Nehnuteľnosť je vo veľmi slušnom stave, takže je vhodná na okamžité užívanie. Na druhej strane je tu potenciál na modernizáciu priestorov do budúcna.

V okolí bytového domu sa nachádza dostatočný počet parkovacích miest pre vlastníkov bytov.

Lokalita:

Apartmán sa nachádza len 200 metrov od centra Tatranskej Lomnice, v tichej časti obce. V okolí je viacero rozličných reštaurácií, potraviny, menšie obchody a ďalšia občianska vybavenosť. Stanica Tatranskej elektrickej železnice je vzdialená pár minút pešo. Neďaleko je tiež najväčšie tatranské lyžiarske stredisko s lanovou dráhou na Lomnický štít.

Potenciál:

Apartmán je vhodný na krátkodobý prenájom, pričom aktuálne spravovaný profesionálnou spoločnosťou a generuje dlhodobo kvalitné finančné výsledky. Nový majiteľ tak vie svoju investíciu veľmi výhodne zhodnotiť a zároveň využívať aj na vlastné rekreačné účely.

Cena: 329.000 eur

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

89

Počet izieb v byte

3 izby/izieb

Stav bytu

Úplná rekonštrukcia

Balkón

áno

Pivnica

áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram