Nádherná vidiecka vila v Toskánsku s olivovým hájom

Lokalita:

Cena:

670000

ID nehnuteľnosti - 72
Ponuka pridaná: 22.05.2023

O nehnuteľnosti

Užite si toskánsky vidiek plnými dúškami…

Ponúkame na predaj krásny statok s fantastickou polohou v kopcoch neďaleko toskánskeho mesta Arezzo. Súkromná príjazdová cesta lemovaná živým plotom umocňuje celkový dojem z tohto vidieckeho sídla.

Nehnuteľnosť je postavená tradičnou formou, prevažne z miestneho kameňa a doposiaľ bola využívaná ako rodinné sídlo a statok. Vzhľadom na polohu, krásny pozemok a vybavenie je táto nehnuteľnosť ideálna aj na prípadné prenajímanie, či vybudovanie zariadenia na agroturistiku.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, z ktorej sa presuniete do všetkých miestností. Nachádza sa tu jedáleň s krbom (nedávno zariadená kvalitným nábytkom) a priestranná obývacia miestnosť.

Chodba vedie aj do zadnej časti budovy, kde nájdeme pec na drevo a pekný priestor vhodný aj ako ďalšia jedáleň. Na tomto podlaží sa nachádza aj práčovňa. Stropy každej miestnosti na tomto podlaží boli dôslednou rekonštrukciou obnovené do pôvodnej podoby.

Priestranným schodiskom sa dostanete na prvé poschodie, kde nájdete vstupnú obývaciu izbu a štyri veľké a svetlé dvojlôžkové spálne.

Kúpeľňa sa nachádza na medziposchodí. Všetky izby na tomto poschodí sú charakteristické svojou svetlosťou a krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Veľké podkrovie na poschodí je praktickým úložným priestorom.

Vedľa seba na prízemí aj na prvom poschodí poschodí domu (tiež prepojené pohodlným vonkajším schodiskom) nájdeme dve veľké a vysoké izby, ktoré sú teraz nevyužité, no po rekonštrukcii by mohli predstavovať rozšírenie obytného priestoru a prvého poschodia.

Nádherná záhrada spolu s krásnym vyhrievaným bazénom sú ozdobou celej nehnuteľnosti.

K nehnuteľnosti patrí pozemok s rozlohou asi 6 500 metrov štvorcových , prevažne vysadený olivovníkmi.

  • úžasné výhľady do údolia a na priľahlé kopce
  • dobrá dostupnosť 
  • dokonalé súkromie
  • nádherný pozemok
  • toskánsky vidiek
  • agroturistika
  • vzdialenosť len 50 km od historického centra Florencie a 24 km od Arezza

Cena: 

Vidiecka vila, statok, 4 spálne, 2 kúpeľne, súkromná príjazdová cesta, úžitková plocha 380 m², pozemok 6500 m² s olivovým hájom,  670 000,- €

Okrem nehnuteľností v Taliansku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

380

Stav domu

Čiastočná rekonštrukcia

Užitková plocha

380

Plocha záhrady

6500

Bazén

Áno

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram