Moderný 3-izbový byt vo výbornej lokalite v Poprade

Lokalita: |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 129
Ponuka pridaná: 11.09.2023

O nehnuteľnosti

Získajte pekné a moderné bývanie v jednej z najlepších lokalít v Poprade.

Ponúkame na predaj veľmi pekný a moderne vybavený 3-izbový byt v Poprade. Nachádza sa v menšom bytovom dome na sídlisku Západ.

Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Pozostáva z krásnej kuchyne, ktorá je štýlovo a prakticky prepojená s obývacou izbou. V byte sú aj dve samostatné spálne, kúpeľňa s toaletou a chodba, má tiež balkón. Byt sa predáva kompletne zariadený, aj s vkusným a nadčasovým nábytkom.

Bytová jednotka sa nachádza na prvom poschodí menšieho bytového domu. Orientácia jednotlivých miestností je na východ a západ, takže je v ňom dostatok denného sveta.

Výhodou je bezproblémové parkovanie priamo pri bytovom dome.

Lokalita:

Bytový dom sa nachádza na Podtatranskej ulici na sídlisku Západ. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie. V okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane obchodov, školských zariadení, športovísk či ihrísk. Sídlisko je veľmi dobre dostupné, centrum mesta je vzdialené desať minút pešo, diaľnica pár minút autom. Benefitom bývania v tejto časti mesta je tiež dostatok zelene.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

61

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram