Predaj lukratívneho apartmánu priamo na svahu v Jasnej

Lokalita: |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 24682
Ponuka pridaná: 02.05.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj lukratívny apartmán s balkónom priamo na svahu v lyžiarskom stredisku Jasná v Nízkych Tatrách. Jedná sa o jednu z najlukratívnejších lokalít v Nízkych Tatrách, v tesnom dotyku s krásnymi horami a zároveň neďaleko mesta Liptovský Mikuláš s nákupnými možnosťami.

Základné informácie:

Apartmán sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží v blízkosti nástupnej stanice Lúčky. Je kompletne zariadený nadčasovým nábytkom. Pozostáva z priestrannej izby, v ktorej je posteľ, gauč, TV, kuchynský kút a jedálenský stôl. Na chodbe je veľká vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru. V kúpeľni je sprchový kút a je spojená s toaletou. Apartmán je slnečný.

Veľkosť: 40 m2 s balkónom.

Orientácia : juhozápad

Byt sa nachádza v apartmánovom dome s nadčasovým dizajnom a zaujímavou architektúrou. Zároveň veľmi vhodne zapadol do horského prostredia v blízkosti prírody.

Lokalita

Apartmánový dom sa nachádza v obci Demänovská dolina, priamo na svahu v lokalite Lúčky. V neďalekom okolí sú viaceré reštaurácie, hotely či kaviarne. Výborná lokalita zároveň aj ako výstupný bod na množstvo turistických trás. Na druhej strane do okresného mesta Liptovský Mikuláš či do miestnych aquaparkov a na diaľnicu D1 je to len pár minút autom.

Ide o veľmi žiadajú lokalitu zo strany návštevníkov regiónu, apartmány v tejto časti Tatier sa teda výborne prenajímajú. Vďaka kúpe tejto nehnuteľnosti môže nový majiteľ veľmi slušne zhodnotiť svoju investíciu.

Apartmán je možné prenajímať napríklad prostredníctvom systému prevádzkovateľa apartmánového domu, prípadne aj individuálne.

Na druhej strane môže kúpou získať pohodlné rekreačné sídlo v jednej z najlukratívnejších lokalít Slovenska.

V prípade záujmu alebo ďalších otázok ohľadom ceny ma neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

40

Konštrukcia budovy

Tehlová

Počet izieb v byte

1 izby/izieb

Stav bytu

Novostavba

Balkón

áno

Výťah

áno

Konštrukcia budovy

Tehlová

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram