Ponúkame na predaj pozemok v krásnej lokalite pod Tatrami určený na výstavbu.
Nachádza sa v obci veľký Slavkov a má veľkosť 831 m2. Patrí k nemu aj podiel na prístupovej ceste vo veľkosti 230 m2.
Pozemok je v územnom pláne určený na výstavbu a nachádza sa v zastavanom území obce. Disponuje tiež prípojkami na elektriku a plyn.
Pozemok je slnečný, dobre orientovaný aj s čiastočným výhľadom na Vysoké Tatry. Nachádza sa v pokojnej a tichej lokalite.
Predstava o cene pozemku aj s podielom na prístupovej ceste je 94.900 eur, čo je necelých 90 eur/m2.
V prípade záujmu je možnosť odkúpiť aj susedný pozemok. Ten má veľkosť 895 m2 spolu s ďalším podielom na ceste. V tomto prípade je kúpna cena otázkou individuálnej dohody.
Obec Veľký Slavkov sa nachádza len pár minút autom od okresného mesta Poprad a približne 10 kilometrov od Starého Smokovca, centra Vysokých Tatier. Pozemok je teda vzhľadom na polohu vhodný na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti, no zároveň ponúka skvelú príležitosť na stavbu rodinného domu. Je dostatočne priestranný, nový majiteľ tak získa priestor aj na veľký dvor či záhradu.
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.
Viac ponúk na www.38rk.sk