Predaj rekreačného objektu/chaty v krásnom prostredí Slovenského raja

Lokalita: |

Cena:

350000

ID nehnuteľnosti - 23505
Ponuka pridaná: 07.02.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rekreačný objekt/chatu v krásnom prostredí Slovenského raja, v lokalite Čingov.

Budova postavená na rovinatom pozemku bola skolaudovaná v roku 1981, je v zachovalom technickom stave. Nový majiteľ si ju môže vďaka rekonštrukcii prispôsobiť vlastným predstavám. Objekt je určený na účely rekreácie – ubytovanie, príležitostné akcie, či oslavy. V blízkosti chaty sa nachádza autobusová zastávka.

Základné informácie:

Zastavaná plocha : takmer 320 m2

Úžitková plocha: cca 600 m2

Pozemok: cca 1550 m2 vrátane parkovacej plochy

Ubytovacia kapacita: cca 20 ľudí

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch podlaží, súčasťou je aj prístavba, ktorá slúži ako polootvorený prístrešok na posedenie.

-          Na prízemí sa nachádza veľká reštaurácia resp. spoločenská miestnosť s kapacitou cca 50 ľudí. Ďalej je tam kuchyňa, šatňa, sociálne zariadenia, sklad a miestnosť pre správu nehnuteľnosti. Zároveň je súčasťou tejto časti aj vonkajšia terasa.

-          Na prvom poschodí, ktorého časť je podkrovná, sa nachádza dohromady päť izieb a jeden apartmán aj s kuchynkou. Na chodbe sú dve toaletyskladspoločenský kútik. Dve izby majú aj vlastnú toaletu s kúpeľňou a pozdĺž dvoch izieb a apartmánu je aj veľký balkón.

Siete

Prístup k objektu vedie po panelovej ceste. Chata je napojená na miestny rozvod elektrickej a vodovodnej sietekanalizácia vedie do vlastnej žumpy. V lokalite je tiež možnosť napojenia na verejný plynovod, ktorý je od budovy vzdialený cca 200 metrov.

Technická špecifikácia

-          Základy sú podľa znaleckého posudku betónové, objekt bol postavený bez podzemného podlažia s vodorovnou izoláciou. Nosné priečky sú murované so zatepľovacím systémom. Stropy sú železobetónové monolitické s rovným podhľadom, v jedálni je urobený drevený kazetový podhľad.

-          Objekt je zastrešený sedlovou strechou z pozinkovaného plechu.

-          Vnútorné omietky sú vápenné štukové. Vnútorné keramické obklady sú v kuchyni, kúpeľni a wc.

-          Dvere sú masívne rámové, okná drevené zdvojené aj s drevenými okenicami. Podlahy sú laminátové a tiež z keramickej dlažby. Na oknách i dverách sú mreže, súčasťou nehnuteľnosti je aj bezpečnostný systém.

-          Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi elektrickými konvektormi, v jedálni je kozub s vykurovacou vložkou.

Lokalita

-          Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti Čingov – Hradisko v katastri obce Smižany priamo na hranici národného parku Slovenský raj. Ide o veľmi vyhľadávanú lokalitumnožstvo turistických trás a roklín s rebríkmi a feratami láka každoročne množstvo turistov zo Slovenska ale i zo zahraničia.

-          Čingov sa nachádza len pár kilometrov od mesta Spišská Nová ves, zároveň má pomerne jednoduchú dostupnosť na diaľnicu. Ide teda o územie s veľkou perspektívou, región sa po stránke cestovného ruchu postupne rozvíja. Okrem prírodných krás je v okolí viacero historických pamätihodností ako napríklad kostol v Spišskom Štvrtku, Spišský hrad, mesto Levoča, či viacero nových cyklistických trás a ďalších atrakcií.

Cena: 350 000,- €

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

600

Stav domu

Pôvodný stav

Plocha záhrady

1550

Bazén

Nie

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Parkovanie

Vonkajšie parkovacie miesto v ceneGaráž

Parkovanie

Stav bytu

Novostavba

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Elektrika

400 V

Voda

Vodovod

Kanalizácia

Áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram