Predám 2-izbový apartmán na podhorí Vysokých Tatier

Lokalita: | |

Cena:

114900

ID nehnuteľnosti - 14
Ponuka pridaná: 09.03.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán na podhorí Vysokých Tatier. Nachádza sa v apartmánovom dome v rezorte Tatragolf vo Veľkej Lomnici. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít v regióne.

Orientácia: juhozápad a sever

Veľkosť bytu je 43 m2.

Apartmán pozostáva zo spálne a obývačky spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. V byte je tiež šatník a toaleta s kúpeľňou. Výhodou sú dva balkóny, z apartmánu je krásny výhľad na Vysoké aj Nízke Tatry.

Byt sa predáva kompletne zariadený, takže je vhodný na okamžité užívanie. V spálni sa nachádza skriňa s dostatkom úložného priestoru a výhodou je tiež samostatný šatník na chodbe. Kapacita ubytovania je 2+2 osoby.

Krásne územie s panoramatickým výhľadom na Tatry

Bytový dom sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších lokalít na podhorí Vysokých Tatier, ktorá je vzdialená približne desať kilometrov od okresných miest Poprad a Kežmarok.

Obec Veľká Lomnica sa vyznačuje výbornou dostupnosťou, keďže sa nachádza len päť minút autom od diaľnice. V blízkosti je zároveň niekoľko centier cestovného ruchu ako napríklad Tatranská Lomnica (10 km), Starý Smokovec (13 km) či Bachledova Dolina (20 km).

Nový majiteľ môže vďaka kúpe získať rekreačnú nehnuteľnosť pre vlastné potreby. Vďaka svojej polohe v jednom z najnavštevovanejších regiónov Slovenska je však apartmán ideálny aj na prenajímanie.  

3D obhliadka: https://bit.ly/APARTMAN_2IZB_TATRAGOLF_V_LOMNICA

Cena: 114 900,- €

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 555 222
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

43

Počet izieb v byte

2 izby/izieb

Stav bytu

Pôvodný stav

Balkón

áno

Výťah

áno

Poloha nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram