Prenájom komerčných priestorov vo výbornej lokalite v Poprade

Lokalita: |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 22
Ponuka pridaná: 21.03.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom komerčné priestory vo výbornej lokalite v Poprade. Nachádzajú sa v budove na Štefánikovej ulici v blízkosti hlavného cestného ťahu cez mesto a zároveň neďaleko Námestia sv. Egídia.

Budova pozostáva z troch podlaží, je rozdelená na dva trakty, pričom každý z nich má vlastný prístup a schodisko. Budova má tiež veľkú zasadačku, ktorú je možné po dohode využívať.

-          Na prízemí sú k dispozícii tri kancelárie s veľkosťou 15, 20 a 29 m2.

-          Na 1. poschodí je veľká zasadačka o veľkosti 73 m2, okolo nej sú kancelárie s veľkosťou od 15 m2 do 31 m2. Je tam tiež jedna dvojkancelária s vlastnou kuchynkou, sprchou a zázemím - veľkosť 42 m2 +20 m2. Okrem toho je v druhom trakte na 1. poschodí dvojkancelária o veľkosti  30 + 20 m2 a menšia samostatná kancelária veľká 15 m2.  

-          Na 2. poschodí sú podkrovné kancelárie s veľkosťou od 31 m 2 až do 59 m2. K jednej kancelárii patrí aj sklad veľký takmer 40 m2. Taktiež je tam priechodná trojkancelária situovaná uprostred poschodia. V druhom trakte sa nachádza jedna dvojkancelária (30+20 m2) a ďalšia samostatná miestnosť s veľkosťou 15 m2. Na tomto podlaží má každá miestnosť privedenú vodu.

Každé poschodie i trakt má vlastné hygienické zázemie a tiež spoločnú kuchynku.

Tým, že priestory sú rôzne členené na väčšie a menšie časti, môže ich využívať napríklad väčšia firma, ktorá potrebuje dostatok priestoru pre viacerých zamestnancov.  Na druhej strane sa dajú prenajať aj individuálne na účely menšieho podnikania, podľa požiadaviek nájomcu.

Priestory sú vhodné na administratívu, obchod, prípadne iné komerčné účely.  V prípade záujmu je možné napojiť ich aj na prívod vody, budú tak vhodné tiež na rôzne druhy služieb.

Budova je veľmi dobre dostupná a zároveň dostatočne viditeľná. V okolí sa pohybuje množstvo ľudí, keďže sa nachádza v širšom centre mesta a zároveň je v blízkosti vlakovej či autobusovej stanice. Ide o lokalitu, kde sa nachádza viacero úradov, je tam tiež park a cyklistický chodník.  

Niektoré kancelárie je možné prenajať si aj so zariadením.

Cena: 11,5 €/m2 + DPH

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

0

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram