Priestranný 3-izbový byt s krásnou terasou pod Tatrami

Lokalita: | |

Cena:

1

ID nehnuteľnosti - 161
Ponuka pridaná: 13.02.2024

O nehnuteľnosti

Nadčasová nehnuteľnosť ideálna aj na trvalé bývanie. Zhodnoťte svoje úspory vďaka investícii v jednej z top lokalít na Slovensku.

Ponúkame na predaj 3-izbový apartmán pod Tatrami v apartmánovom dome Malé Lipy vo Veľkej Lomnici.

Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, ktorá je moderne prepojená s kuchyňou. Disponuje ešte dvomi samostatnými spálňami, kúpeľnou s wc a krásnou terasou.

Pre rezidentov je k dispozícií spoločný wellness a fitness centrum. Na pozemku je umiestnené detské ihrisko, využívať môžete aj priestory na grilovanie, kde viete stráviť spoločné chvíle s rodinou a priateľmi. Ponuka teda snúbi všetky výhody rodinného domu s bývaním v apartmánovom dome.

Nehnuteľnosť je na LV zapísaná ako byt, čiže je tu možné jednoduché čerpanie hypotéky.

  • moderný apartmán, 70 m²
  • skvelá lokalita, tiché prostredie
  • slnečná terasa s výhľadom na Tatry, 40 m²
  • benefity rodinného domu
  • wellness, fitness
  • 1x garážové státie
  • 1x priestranný sklad

Ponuka je vhodná pre tých, ktorí hľadajú netradičné bývanie v menšom apartmánovom dome, prípadne pre klientov, ktorý plánujú investovať a zhodnotiť tak svoje úspory.  

Lokalita

Apartmán je situovaný v menšom apartmánovom dome v novšej lokalite s dostatkom súkromia v obci Veľká Lomnica s kompletnou občianskou infraštruktúrou.

Obec sa vyznačuje veľmi dobrou dostupnosťou, je vzdialená len pár kilometrov od okresných miest Poprad a Kežmarokdiaľničný privádzač je vzdialený pár minút autom. Neďaleko sú viaceré strediská cestovného ruchu ako Tatranská Lomnica, Bachledova dolina či centrum Tatier Starý Smokovec.

Potenciál

Kúpa tohto apartmánu je skvelou investičnou príležitosťou, keďže je možné využiť ho aj na krátkodobý, či dlhodobý prenájom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít na Slovensku. Na druhej strane je možné obývať ho celoročne a získať tak nadčasové bývanie v blízkosti prírody v tichej časti obce.


Cena: dohodou

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

114

Počet izieb v byte

3 izby/izieb

Stav bytu

Novostavba

Pivnica

áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram