Priestranný 3-izbový byt na sídlisku v Poprade

Lokalita: |

Cena:

130000

ID nehnuteľnosti - 83
Ponuka pridaná: 14.06.2023

O nehnuteľnosti

Priestranný byt ideálny pre mladú rodinu, ktorá hľadá nové bývanie v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, pričom si chce svoj domov dotvoriť podľa svojich predstáv.

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Poprade na sídlisku Starý Juh.

Byt je veľmi dobre dispozične orientovaný. Pozostáva z troch samostatných a dostatočne veľkých izieb orientovaných na juh, kuchyne, oddelenej toalety a kúpeľne. V byte je tiež balkón (výstup na balkón je z obývačky) a prislúcha k nemu aj pivnica. Má plastové okná a čiastočne obnovené podlahy.

Veľkosť bytu: 71 m² s balkónom

Orientácia : juh

Nachádza sa na 2. poschodí bytového domu, je zároveň stredný, čo zaručuje nízke náklady na bývanie. Nový majiteľ si ho vie ďalšou rekonštrukciou prispôsobiť vlastným predstavám, je však vhodný aj na okamžité bývanie.

Zrekonštruovaný a zateplený bytový dom sa nachádza na ul. Ludvíka Svobodu, v blízkosti viacerých športovísk, či ihrísk. Na sídlisku je kompletná občianska vybavenosťviaceré školské zariadenia i niekoľko obchodov a zastávka MHD. V okolí je dostatok zelene čo príjemne ovplyvňuje kvalitu bývania . Sídlisko je zároveň napojené cyklistickou trasou na mestské lesy.

Centrum mesta je vzdialené len desať minút pešo. Ide o jednu z najvyhľadávanejších sídliskových lokalít v meste.

Výborné dispozičné riešenie bytu v kombinácií so zaujímavou polohou a možnosťou individuálnej prerábky podľa predstáv klienta sú hlavnou výhodou tejto nehnuteľnosti.

Cena: 130 000,- €

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať mailom na adrese antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

71

Počet izieb v byte

3 izby/izieb

Stav bytu

Čiastočná rekonštrukcia

Balkón

áno

Výťah

áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram