Priestranný pozemok pri golfovom areáli pod Tatrami na predaj

Lokalita: | |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 24640
Ponuka pridaná: 03.02.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok v lukratívnej oblasti v obci Veľká Lomnica pod Tatrami. Nachádza sa vo veľmi peknej časti neďaleko golfového areálu a zároveň v blízkosti lesa. Ide o veľmi obľúbenú lokalitu s krásnym, panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry.

Základné informácie:

Veľkosť pozemku: 791 m2.

Nachádza sa na ulici Na kopci, je to veľmi príjemná a pokojná časť Veľkej Lomnice, kde je niekoľko nových moderných rodinných domov.

Lokalita na kopci má všetku potrebnú infraštruktúru vrátane sietí a prístupovej cesty. Pozemok je teda ideálny na výstavbu rodinného domu, prípadne vďaka svojej polohe aj rekreačného sídla.

V prípade záujmu je súčasťou predaja aj projekt na výstavbu rodinného domu, ktorý bol na tomto mieste navrhnutý.

Lokalita:

Obec Veľká Lomnica má ideálnu polohu neďaleko dvoch okresných miest Poprad (8 km) a Kežmarok (8 km) a zároveň neďaleko jedného z centier Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnice (8 km). V jej blízkosti je aj niekoľko ďalších stredísk cestovného ruchu ako Bachledova dolina či Starý Smokovec.

Záujem o bývanie v podtatranskej oblasti v posledných rokoch veľmi stúpol, z čoho ťažia viaceré miestne obce a Veľká Lomnica je jednou z nich. V posledných rokoch tam vyrástlo niekoľko nových lokalít, či už na rekreačné alebo rodinné bývanie. Obec má vďaka tomu veľký potenciál na rozvoj. Spája v sebe vidiecke bývanie v blízkosti tatranskej prírody a dostupnosť rušného života v meste.

Cena: dohodou

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com prípadne na telefónnom čísle +421948445878

Viac ponúk na www.38rk.sk

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

791

Konštrukcia budovy

Tehlová

Konštrukcia budovy

Tehlová

Voda

Vodovod

Plyn

Áno

Kanalizácia

Áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram