Dokončené radové domy s vysokým štandardom bývania. Stačí sa len nasťahovať...

Lokalita: |

Cena:

281000

ID nehnuteľnosti - 21113
Ponuka pridaná: 11.09.2023

O nehnuteľnosti

Doprajte si pokojné bývanie v Poprade bez zbytočných starostí a presťahujte sa do už kompletne dokončených moderných domov...

Ponúkame na predaj nadčasové domy v radovej výstavbe v Poprade- Matejovciach. Na krok od mesta, na krok od prírody. Lokalita je priam ukážková, s výbornou dostupnosťou do centra, obchodných domov či na diaľnicu. Samotná stavba je skolaudovaná a má pridelené aj súpisné číslo, vďaka čomu budúcim majiteľom odpadajú dodatočné povinnosti.

Radové domy v sebe spájajú kombináciu bývania v byte a v dome.

V poslednom období si získavajú čoraz väčšiu popularitu, keďže sú cenovo dostupnejšie ako samostatne stojace domy a zároveň oveľa priestrannejšie ako byty. 

Projekt Mathaus prináša dokonalý prienik moderného bývania v pokojnej lokalite s nádychom vidieka, no zároveň s vysokým štandardom. Aktuálne sú v ponuke posledné štyri domy pripravené na bývanie.

V novej lokalite bude postupne stáť 22 domov, z toho štyri samostatne stojace, desať dvojdomov a osem objektov v radovej výstavbe. Lokalita tak bude mať ucelený charakter modernej mestskej zástavby s pokojným rodinným bývaním.

Základné informácie:

 • Úžitková plocha radového domu je veľkorysých 176 m2.
 • Veľkosť pozemku v závislosti od umiestnenia domu je od 209 po 369 m2. Ideálne na oddych a vybudovanie okrasnej záhrady s jazierkom a možnosťou na grilovanie, či príjemné posedenie s priateľmi a rodinou.

Na čo sa môžete tešiť?

 • Na prízemí sa nachádza priestranná garáž, kde si v prípade potreby môžete dobiť elektromobil, elektrobicykel, či uschovať motorku. Nájdeme tam taktiež dva sklady (jeden s možnosťou uloženia bicyklov, kosačky či iného náradia, druhý vhodný ako špajza na domáce dobroty).
 • Zo skladu umiestneného za garážou sa viete pohodlne dostať aj do záhrady. Odpadá tak nepraktické nosenie dreva na gril, záhradníckeho či iného materiálu cez obývačku, ako to zvyčajne majú iné projekty radových domov.
 • Hlavnú časť domu predstavuje priestranná obývačka moderne prepojená s kuchyňou. Výhodou je aj veľké zasúvacie panoramatické okno, ktoré krásne prepája slnečnú terasu s obývacou miestnosťou. Dopriať si tak môžete raňajky na terase, či večeru pri západe slnka. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa s toaletou.
 • V spodnej časti domu si budúci majiteľ môže okrem krásnej terasy o veľkosti viac ako 16 m² užívať aj dostatočne veľkú záhradu, ideálnu na pestovanie byliniek, či vhodnú na vytvorenie okrasnej záhrady resp. osadenie detského ihriska.

 • Na hornom podlaží sa nachádzajú tri samostatné izby, toaleta s kúpeľňou, veľkorysý balkón orientovaný na juh a tiež terasa s výhľadom na Vysoké Tatry.
 • Pred garážou sa nachádza aj ďalšie vonkajšie parkovacie miesto, pričom parkovať je možné aj priamo na ceste pred domom.

Technická špecifikácia a štandard:

 • Domy sú postavené z kvalitných materiálov, pričom každý dom má svoje vlastné obvodové múry (nemáte spoločnú stenu zo susedom, každý má vlastnú). Nehrozí teda hluk od vedľa.
 • Vykurovanie domu je zabezpečené prostredníctvom vertikálnych radiátorov a vyhrievanie vody prostredníctvom kvalitného plynového kotla Junkers/Bosch. Pomoc pri efektívnom vetraní zabezpečuje rekuperácia.
 • Interiérové podlahy sú z lamino dosiek prípadne keramickej dlažby. Na schodoch je použité drevo.
 • Kvalitné plastové okná (izolačné trosjklo) v antracitovej farbe z vonkajšej strany krásne zapadajú do koncepcie celej stavby a spolu so sivou fasádou dávajú stavbe nadčasový charakter.
 • Významnou výhodou tohto domu v súvislosti s energiami je tiež regulácia a optimalizácia spotreby. Pri radovom type domu sú náklady menšie ako pri tradičnom dome, pričom do budúcna si viete pridať aj alternatívny- zelený zdroj energií a znížiť tak náklady na minimum.

Skvelá lokalita:

Celkom nová štvrť vznikne na Allendeho ulici v mestskej časti Popradu- Matejovce, ktorá sa vyznačuje výbornou dostupnosťou a množstvom pracovných príležitostí.

Nachádza sa neďaleko diaľničného privádzača a len päť minút autom od centra Popradu, prípadne desať minút po cyklistickom chodníku. Neďaleko sa nachádza taktiež zastávka MHD.

V tejto časti mesta je dostupná všetka potrebná občianska vybavenosť a infraštruktúra, pričom samotné bývanie sa vyznačuje prvkami vidieka.

Priaznivé financovanie:

Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné zložiť rezervačnú zálohu vo výške 5% z ceny, pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve ďalších 20% a zvyšná čiastka je komunikovaná individuálne. Vďaka našim kompletným službám vám vieme zabezpečiť kompletný a kvalitný servis aj v oblasti úverov.

Stačí sa len nasťahovať.

 • Stavba celého domu je hotová do štandardu a spolu s dokončenými terénnymi úpravami je pripravená na vaše nasťahovanie sa.
 • Využite výhodu kompletne dokončeného projektu v meste a šetrite si váš čas a peniaze.

Cena skolaudovaného domu v štandarde s terénnymi úpravami: od 281 000,-€

Presvedčte sa sami o výhodách tohto domu a dohodnite si s nami obhliadku nehnuteľnosti ešte dnes!

Viac informácii o aktuálnej ponuke a popis celej nehnuteľnosti nájdete na  www.mathaus.sk

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

176

Stav domu

Novostavba

Užitková plocha

176

Plocha záhrady

209

Konštrukcia budovy

Tehlová

Parkovanie

Vonkajšie parkovacie miesto v ceneGaráž

Veľkosť terasy

16

Parkovanie

Konštrukcia budovy

Tehlová

Elektrika

400 V

Voda

Vodovod

Plyn

Áno

Kanalizácia

Áno

Poloha nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram