Skvelá investičná príležitosť - Ponúkame na predaj rekreačný areál koliby a penziónu v blízkosti AquaCity Poprad

Lokalita: | |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 21543
Ponuka pridaná: 07.02.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj areál koliby v bezprostrednej blízkosti akvaparku v Poprade. Okrem Koliby sa na danom pozemku nachádza aj penzión a ďalšie dve menšie chatky

Ide o skvelú investičnú príležitosť, keďže areál vrátane reštaurácie, penziónu a dvoch menších chatiek, sa nachádza hneď oproti Aquacity Poprad, ktorý ročne navštívi množstvo ľudí zo Slovenska i zahraničia.

Celkový pozemok pod všetkými objektmi je 1200 m2. Areál sa skladá zo štyroch častí.

Samotná koliba bola postavená v roku 2003. V spodnej časti sa nachádza veľká priestranná reštaurácia s moderne vybavenou kuchyňou a kapacitou 70 miest. Súčasťou reštaurácie je aj čerstvo zrekonštruovaný salónik, kde sa vojde ďalších 30 ľudí. Na poschodí sa nachádza sedem izieb s kapacitou 14 pevných lôžok, plus prístelky.

Penzión sa nachádza v zadnej časti, ktorá bola pristavená ku kolibe v roku 2007. V suteréne je jeden apartmán a jedna izba. Na prízemí sú ďalšie štyri izby vhodné na prenajímanie a prvé poschodie disponuje taktiež štyrmi izbami. Celková kapacita penziónu je 22 pevných lôžok, plus prístelky.

V areáli sa nachádzajú dve menšie chatky s veľkosťou 25m2. Jedna je situovaná vpredu a momentálne slúži ako kancelária, hoci pôvodne bola postavená za účelom prenájmu. Druhá chatka je v zadnej časti pri rieke. Za ňou je pripravený základ aj na tretiu menšiu chatku, k jej realizácii sa však už súčasní majitelia nedostali.

Areál bol postavený vo výbornej lokalite, s bezproblémovou dostupnosťou vďaka blízkosti diaľnice D1 i samotného centra mesta Poprad (10 minút pešo) . Okrem akvaparku sú neďaleko koliby aj futbalový a hokejový štadión.  Zároveň je päť minút pešou chôdzou dostupná historická mestská časť Spišská Sobota s typickou spišskou architektúrou a Kostolom sv. Juraja s oltárom od Majstra Pavla z Levoče.

Celý areál koliby ponúka novému majiteľovi skvelú možnosť uplatniť sa v oblasti cestovného ruchu v najväčšom meste pod Tatrami. V Poprade je len veľmi málo stavieb postavených v ľudovej architektúre, ktoré ponúkajú príležitosť na prezentáciu tradičnej slovenskej kuchyne. Po drobných úpravách sa môže koliba s možnosťou ubytovania stať vyhľadávaným miestom turistov i milovníkov domácich jedál.

Pred príchodom pandémie bol ročný obrat na veľmi zaujímavej hodnote a tento skrytý potenciál v budúcnosti môže využiť už nový majiteľ celého areálu.

Bližšie informácie o cene a nehnuteľnosti na čísle +421948445878, prípadne mailom na antoska.miroslav@gmail.com.

Viac ponúk na www.38rk.sk

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

1201

Stav domu

Čiastočná rekonštrukcia

Konštrukcia budovy

Tehlová

Konštrukcia budovy

Tehlová

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram