Developerské projekty

Komplexné služby pre developerov

Svoje sily a znalosti sústredíme aj na rozsiahle developerské projekty. Ponúkame širokú škálu služieb.
Každý investor uvíta našu tvorivosť a skúsenosť už v prípravnej fáze projektu.

Vďaka skúsenostiam dokážeme rozpoznať a realizovať najlepší možný výsledok vzhľadom k potenciálu miesta, predstavám investora a k aktuálnym možnostiam realitného trhu.

Dlhodobo sa zameriavame na developerské projekty v oblasti Vysokých Tatier a širokého okolia. Ako jedna z mála agentúr na Slovensku predávame aj nehnuteľnosti v Dubaji s každoročne sa dvíhajúcim počtom úspešných obchodov.

PREZENTÁCIA

Veľmi podstatná súčasť v dnešnom online svete je kvalitná prezentácia. Ak podceníte popis, kvalitu fotiek, reklamy alebo obsahu... Strácate schopnosť predaja želanou rýchlosťou a cenou. Naše prezentácie pripravujú špecialisti, máme za sebou výsledky. Netlačíme cenu nadol, snažíme sa optimalizovať predajný proces tak, aby sme developerovi dopriali želaný výsledok.

KOMUNIKÁCIA

Od prvého momentu záujmu až do posledného bodu predaja komunikujeme s klientom na všetkých úrovniach, ktoré sú pre úspešný predaj potrebné. Referencie klientov hovoria, že je to naša najsilnejšia zbraň. Hranica dôvery kupujúceho voči developerovi závisí aj od úrovne a štýlu komunikácie.

ČO ROZHODUJE

Často sa stáva, že developer nevie rovnako kvalitne nastaviť jednu zo súčastí predaja. V súčasnej konkurencii je veľmi dôležité prepojenie všetkých elementov predajného procesu, kvality marketingu a vizuálu projektu. Stačí, že jeden z prvkov nie je dostatočný a celá schopnosť predaja sa nevyvíja podľa predstáv.

Nedostatočne zvládnutý prvok môže viesť ku nedôvere voči developerovi alebo predaju ako celku.

MARKETING

Inzerujeme na všetkých dostupných realitných portáloch. Vytvárame profily na sociálnych sieťach. Staráme sa o ich aktívnu správu, pridávame aktuálne príspevky a propagujeme po porade s elitným reklamným tímom. V rámci odmeny vieme poskytnúť napríklad právny servis alebo pokryť časť marketingu.

TÍM ODBORNÍKOV

V každom momente predaja sa spoliehame na názor tímu odborníkov na jednotlivé oblasti, ktoré do predaja projektu patria. Naša úzka spolupráca sa ukázala ako kľúčová na nejednom úspešne predanom projekte. Doba pokročila a my sme sa s radosťou prispôsobili potrebám trhu, ktorý sa tak rýchlo rozvíja.

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram