Ak predávať, tak spolu s RK38

Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov, svoje podnikanie sme postavili na spokojnosti klientov.
Ilustračný obrázok

PREZENTÁCIA

Najpodstatnejšia súčasť predaja v dnešnej online dobe je jednoznačne vizuál. Ak podceníte popis, kvalitu fotiek, reklamy alebo obsahu... Strácate schopnosť predaja želanou rýchlosťou a cenou. Naša filozofia je postavená na detailoch a kvalite. Fotky pripravuje profesionálny fotograf, texty skúsená novinárka, dáta sleduje analytik a reklama na všetky nami predávané nehnuteľnosti beží 24/7.

KOMUNIKÁCIA

Od prvého momentu záujmu až do posledného bodu predaja komunikujeme s klientom ľudsky a otvorene. Obhliadky vďaka našim skúsenostiam a profesionalite vylepšia celkový dojem z Vami predávanej nehnuteľnosti. Môžete sa spoľahnúť.

KOMPLEXNOSŤ

Všetky služby spojené s predajom môžete nechať na nás. Okrem aktívneho predaja poskytujeme právne poradenstvo, priamy marketing, neverejný predaj, virtuálne prehliadky, fotky zo vzduchu a mnoho iného.

Tu nájdete skúsenosti našich klientov

Počas rokov fungovania realitnej kancelárie sme úspešne zrealizovali veľké množstvo obchodov. Klienti si odnášajú pozitívne skúsenosti a my sme za to veľmi radi.

Elena Jaskova

Pán Antoška a jeho profesionálne jednanie, pohotová reakcia pri akomkoľvek probléme, vždy nájdené riešenie, ktoré obrovskou ústretovosťou viedla k spokojnosti myslím, že oboch strán predaja aj kúpy nehnuteľnosti. Perfektné načasovanie stretnutí a promptné vybavenie všetkých náležitostí.
Ďakujem Vám aj vaším spolupracovníkom pán Antoška 😊👍

Jan Hyben

Pan Antoska mi predával apartmán v Hrabovskej Doline (Ružomberok). Profesionálny prístup promptne vybavenie všetkých podkladov a v neposlednom rade rýchle nájdenie záujemcu na kúpu Apartmánu. Maximálna spokojnosť a vrele odporúčam. Ďakujem ešte raz.

Jozef Herich

Riešili sme kúpu bytu cez realitného makléra p.Antošku a bol som veľmi spokojný. Oceňujem jeho férový, zodpovedný a ústretový prístup. Veľký profesionál. Keď vznikli problémy tak ich riešil, nevykrúcal sa. Zodpovedne, za mňa, môžem odporučiť.

Igor Farinic

So sluzbami realitnej kancelarie pana Antosku sme boli nadmieru spokojny. Profesionalny pristup pocas celeho procesu, kde sme my boli na strane predavajucich.
Kancelariu sme si vybrali na zaklade inych ponuk na internete. Velmi nas zaujal moderny pristup fotenia a videa dronom.
Vsetky procesy v kancelarii su nastavene v modernom duchu, co sme si uvedomili az neskor. Delegacia uloh na odbornikov: marketingove, pravne sluzby. Napr. Automaticke promovanie inzeratov na socialnych sietiach.
Vsetko v ramci jedneho poplatku dohodnuteho ferovo vopred.
Pri procese predaja nam vyhovovala aj pravidelna komunikacia a moznost radit sa pri nastaveni vhodnej ceny , kde sme dostali relevantne vstupy vdaka lokalnej znalosti trhu.
Aj ked obcas procesu boli chvile ked bolo pripravnych prac narazovo vela , slovo dodrzali a vsetko platilo ako slubili.

Pavol Udziela

Riešil som s p. Antoškom prenájom aj kúpu nehnuteľnosti. Veľká spokojnosť a môžem len odporučiť. Profesionálny a férový prístup. Určite jeho služby ešte využijem v budúcnosti.

Jana Shropshire

Profesionalita! Promptnosť! Spoľahlivosť! Maximálna spokojnosť! Super realitný maklér. Odporúčam.
Pozrieť všetky referencie
Načítať viac

Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov. Za ten čas sme dokázali sprostredkovať viac ako 800 prenájmov a predajov nehnuteľností. Pri podnikaní sa držíme filozofie, že firma je úspešná vtedy, keď sú spokojní jej klienti. Zisk je potom len samozrejmou súčasťou, výsledkom správneho fungovania a dobre nastaveného systému.

Nedávno sme predali

Moderná vila v lukratívnom projekte Nové Nábrežie

Drevenica v krásnom horskom prostredí priamo pod Kriváňom

Lukratívne chalety neďaleko Liptovskej Mary s výhľadom na Západné Tatry

Rozľahlý pozemok v krásnom prostredí pod Tatrami

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram