Referencie

Takto o nás hovoria naši klienti

Počas rokov fungovania realitnej kancelárie sme úspešne zrealizovali veľké množstvo obchodov. Klienti si odnášajú pozitívne skúsenosti a my sme za to veľmi radi.

Elena Jaskova

Pán Antoška a jeho profesionálne jednanie, pohotová reakcia pri akomkoľvek probléme, vždy nájdené riešenie, ktoré obrovskou ústretovosťou viedla k spokojnosti myslím, že oboch strán predaja aj kúpy nehnuteľnosti. Perfektné načasovanie stretnutí a promptné vybavenie všetkých náležitostí.
Ďakujem Vám aj vaším spolupracovníkom pán Antoška 😊👍

Jan Hyben

Pan Antoska mi predával apartmán v Hrabovskej Doline (Ružomberok). Profesionálny prístup promptne vybavenie všetkých podkladov a v neposlednom rade rýchle nájdenie záujemcu na kúpu Apartmánu. Maximálna spokojnosť a vrele odporúčam. Ďakujem ešte raz.

Jozef Herich

Riešili sme kúpu bytu cez realitného makléra p.Antošku a bol som veľmi spokojný. Oceňujem jeho férový, zodpovedný a ústretový prístup. Veľký profesionál. Keď vznikli problémy tak ich riešil, nevykrúcal sa. Zodpovedne, za mňa, môžem odporučiť.

Igor Farinic

So sluzbami realitnej kancelarie pana Antosku sme boli nadmieru spokojny. Profesionalny pristup pocas celeho procesu, kde sme my boli na strane predavajucich.
Kancelariu sme si vybrali na zaklade inych ponuk na internete. Velmi nas zaujal moderny pristup fotenia a videa dronom.
Vsetky procesy v kancelarii su nastavene v modernom duchu, co sme si uvedomili az neskor. Delegacia uloh na odbornikov: marketingove, pravne sluzby. Napr. Automaticke promovanie inzeratov na socialnych sietiach.
Vsetko v ramci jedneho poplatku dohodnuteho ferovo vopred.
Pri procese predaja nam vyhovovala aj pravidelna komunikacia a moznost radit sa pri nastaveni vhodnej ceny , kde sme dostali relevantne vstupy vdaka lokalnej znalosti trhu.
Aj ked obcas procesu boli chvile ked bolo pripravnych prac narazovo vela , slovo dodrzali a vsetko platilo ako slubili.

Pavol Udziela

Riešil som s p. Antoškom prenájom aj kúpu nehnuteľnosti. Veľká spokojnosť a môžem len odporučiť. Profesionálny a férový prístup. Určite jeho služby ešte využijem v budúcnosti.

Jana Shropshire

Profesionalita! Promptnosť! Spoľahlivosť! Maximálna spokojnosť! Super realitný maklér. Odporúčam.
Pozrieť všetky referencie
Načítať viac

Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov. Za ten čas sme dokázali sprostredkovať viac ako 2500 prenájmov a predajov nehnuteľností. Pri podnikaní sa držíme filozofie, že firma je úspešná vtedy, keď sú spokojní jej klienti. Zisk je potom len samozrejmou súčasťou, výsledkom správneho fungovania a dobre nastaveného systému.

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram