Apartmán pod Tatrami na prenájom

Lokalita: |

Cena:

550

ID nehnuteľnosti - 125
Ponuka pridaná: 30.08.2023

O nehnuteľnosti

Bývanie v príjemnej lokalite pod Tatrami.

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový apartmán v obci Veľká Lomnica. Nachádza sa v menšom apartmánovom rezorte v pokojnej lokalite s veľmi dobrou dostupnosťou.

Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kúpeľňou, samostatnej spálne, kúpeľne s toaletou a chodby so šatníkom. K dispozícii je tiež pivničná kobka a veľkým benefitom je parkovacie miesto v garáži apartmánového domu.

Veľkosť bytu: 46 m2

Orientácia bytu je na Vysoké Tatry. Nachádza sa v podkroví apartmánového domu na 4. nadzemnom podlaží. Pôsobí veľmi útulne, je kompletne zariadený. Ponúka sa na dlhodobý prenájom. Je vhodný pre jednu maximálne dve osoby.

Lokalita:

Apartmánový dom sa nachádza na Tatranskej ulici v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Nachádza sa hneď vedľa cesty v smere na Tatranskú Lomnicu. Ide o veľmi príjemnú lokalitu. Súčasťou rezortu je jazierko, niekoľko altánkov na grilovanie a tiež detské ihrisko. V blízkosti sú potraviny aj viacero reštaurácií. Okresné mestá Poprad a Kežmarok sú vzdialené 15 minút autom. Neďaleko je tiež viacero centier cestovného ruchu - Tatranská Lomnica (9 km), Bachledova dolina (22 km), Starý Smokovec (13 km).

Byt je voľný od 1. novembra.

Cena: 550 eur vrátane energií, TV, internetu a garážového státia.

Viac informácií Vám poskytne
Adriána Hudecová
hudecova.rk38@gmail.com
+421 904 331 416
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

46

Počet izieb v byte

2 izby/izieb

Stav bytu

Novostavba

Pivnica

áno

Výťah

áno

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram