Nadčasový rodinný dom s veľkorysým pozemkom pod Tatrami v rezidencii Pri Lese

Lokalita: | |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 60
Ponuka pridaná: 02.04.2024

O nehnuteľnosti

Získajte nadčasový rodinný dom v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj domy v úplne novom rezidenčnom projekte PRI LESE v obci Mlynica.

Výstavba napreduje podľa plánu, aktuálne sa stavajú tak radové domy ako aj bungalovy…

V území je vybudovaná kompletná infraštruktúra a domy budú postavené v jednotnej modernej architektúre. Obrovským benefitom je lokalita - v tesnom dotyku s prírodou a zároveň výborne dostupná z väčších okresných miest či diaľnice.

Rezidencia Pri lese ponúka výnimočný štandard bývania v elegantných jednopodlažných bungalovoch, dvojpodlažných rodinných domoch či radovej výstavbeV pokojnej časti obce vyrastá nadčasová štvrť vizuálne atraktívnych a nízko energetických domov s priestrannými záhradami a terasami. Ponuka určite osloví široké spektrum záujemcov, každý má možnosť vybrať si presne to, čo mu vyhovuje.

Jednotný projektčisté línie a minimalitické fasády umocňujú idylickú atmosféru výhľadu na tatranské štíty. Vďaka projektu získa nový majiteľ ideálne miesto pre život.

Aktuálna ponuka:

Dispozičné riešenie domu typu 5 v rezidencii Pri Lese je navrhnuté so zreteľom na súkromie každého člena domácnosti.

Bývanie je veľmi praktické a nadčasové. Izby sú priestranné, vhodné pre rodinu s viacerými deťmi, ako aj pre tých, ktorí ocenia nadštandardný životný priestor.

Na prízemí sa nachádza priestranná dvoj garáž, s prechodom do vstupnej haly. Tiež sa tam nachádza samostatná technická miestnosť a toaleta pre hostí.
Hlavný spoločný priestor domu tvorí kuchyňa prepojená s obývačkou, štedro presklená veľkými francúzskymi oknami a výstupom na zastrešenú terasu orientovanú na dve svetové strany.
Benefitom, ktorý uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu, je priestranná spálňa so samostatným šatníkom a s vlastnou kúpeľňou.

Horné podlažie disponuje dvoma priestrannými terasami. Vstup na ne je zo všetkých troch spální. Okrem nich sa na poschodí nachádza tiež veľká kúpeľňa

Úžitková plocha: 238 m2

Pozemok: 1590 m2

3D obhliadka : https://bit.ly/42uIRCQ

Cena: dohodou

VIAC INFORMÁCIÍ O PROJEKTE: https://www.pri-lese.sk/

Lokalita:

Dopyt po bývaní v prímestských obciach sa neustále zvyšuje, čo zatraktívnilo niektoré lokality v Podtatranskej kotline. Obec Mlynica je jednou z nich a projekt Pri lese prináša perspektívne bývanie, ktoré v sebe spája súkromie v blízkosti malebnej podtatranskej prírody no zároveň dostupnosť rušného života v meste.

Obec predstavuje unikátne spojenie strategickej polohy medzi dvoma okresnými mestami Poprad a Kežmarok a zároveň bezprostrednej blízkosti Vysokých Tatier (Poprad 5 minút autom, diaľnica 6 minút autom, Starý Smokovec 7 minút autom).

V regióne je široké spektrum športového či rekreačného vyžitia v každom ročnom období. Neďaleko obce je viacero stredísk cestovného ruchu ako Tatranská Lomnica, Bachledova dolina či Starý Smokovec.

Obec má veľký potenciál z pohľadu rozvoja a aktuálne ťaží zo svojej výbornej polohy na podhorí Tatier. O bývanie, či už trvalé alebo rekreačné, je tam veľký záujem.

Kúpou nehnuteľnosti v projekte Pri lese tak môže nový majiteľ získať plnohodnotný a nadčasový priestor na trvalé bývanie, ale aj príležitosť vybudovať si rekreačné sídlo pre celú rodinu.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

238

Stav domu

Novostavba

Užitková plocha

238

Plocha záhrady

1590

Parkovanie

Vonkajšie parkovacie miesto v ceneGaráž

Parkovanie

Poloha nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram