Nadštandardný 4-izbový byt s vlastnou záhradou. Najlepšia cena na m² v meste.

Lokalita: |

Cena:

279000

ID nehnuteľnosti - 14275
Ponuka pridaná: 05.04.2024

O nehnuteľnosti

Získajte Vašu novú nehnuteľnosť v pokojnej lokalite, ktorá kombinuje bývanie v byte s komfortom bývania v dome s vlastnou záhradou ideálnou na relax.

Ponúkame na predaj nadštandardne veľký 4-izbový byt v Poprade na Jahodnej ulici. Nachádza sa na druhom podlaží,samostatný vstup.

Veľkosť bytu: 180 m² s terasou

Pozemok: cca. 200 m²

Orientácia: všetky štyri svetové strany

Byt pozostáva z troch veľkých samostatných izieb a obývačky spojenej s kuchyňou. Centrálnu časť bytu zdobí vysoký strop s priznanými drevenými trámami, ktorý nehnuteľnosti dodáva osobité čaro. Krásna a skutočne priestranná kúpeľňa s oknom, v ktorej je vaňa i sprchový kút, rozhodne splní nároky náročnejších klientov. V byte sa nachádza aj šatník.

Benefitom je tiež veľká terasa, z ktorej si môžete okrem rannej kávy vychutnávať i čarovné západy slnka.

Vďaka veľkometrážnym oknám je byt veľmi svetlý a teplý, pôsobí naozaj vzdušne a určite zaujme tých, ktorí preferujú nadštandardný životný priestor.

Nový majiteľ získa kúpou nehnuteľnosti aj majetkový podiel na spoločných priestoroch.

Klient si zároveň kupuje s touto nehnuteľnosťou aj vlastnú časť pozemku o veľkosti cca. 200 , ktorá bude slúžiť iba pre neho. Na záhrade si môže budúci majiteľ postaviť altánok, vychutnávať si grilovačku s priateľmi či relaxovať.

K bytu prislúcha tiež sklad a parkovacie miesto. V závislosti od dohody je možné mať k dispozícií aj parkovacie miesto v garáži.

Lokalita:

Väčší dom s troma bytovými jednotkami, ktorého súčasťou je ponúkaný byt, sa nachádza v mestskej časti Veľká. Ide o veľmi príjemnú a najmä pokojnú lokalitu s nádychom vidieckeho bývania. Je ideálna pre rodinný život, prípadne pre jedincov, ktorí vyhľadávajú tiché bývanie, ďalej od rušného centra mesta.

Cena: 279 000,- €

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

180

Konštrukcia budovy

Tehlová

Počet izieb v byte

4 izby/izieb

Stav bytu

Úplná rekonštrukcia

Balkón

áno

Konštrukcia budovy

Tehlová

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram