Na prenájom priestranný 3-izbový byt v top lokalite v Poprade

Lokalita: |

Cena:

800

ID nehnuteľnosti - 69
Ponuka pridaná: 13.06.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v jednej z top lokalít v Poprade. Nachádza sa v rodinnej vile v blízkosti nábrežia, len pár minút od centra mesta.

Základné informácie:

Veľkosť bytu: cca 100 m2

Orientácia: východ, juh, západ

Prízemie

Byt pozostáva z dvoch samostatných spální, kuchyne, jedálne (resp. pracovne), obývacej izby, priestrannej chodby, veľkej kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom a toalety. Pred vchodom vo dvore je pohodlné parkovanie pre dve autá. V prípade záujmu pripadá do úvahy možnosť využiť aj záhradu nachádzajúcu sa pri dome.

Byt má samostatný vchod aj vstupnú bránu do dvora. K bytu prislúcha samostatný kotol na vykurovanie, nájomca si tak vie sám regulovať spotrebu energií.  V spodnej časti domu sa nachádza aj práčovňa.

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, k dispozícii je ihneď. Je vhodný aj pre rodinu, avšak s maximálne jedným dieťaťom. Na druhej strane uspokojí samostatných dospelých, ktorí uprednostňujú väčší životný priestor. Zároveň je vhodný aj na kombináciu bývania a podnikania.

Ponuka svojou polohou i prevedením zaujme aj náročnejšiu klientelu.

Lokalita:

Vila sa nachádza na Popradskom nábreží, je to lokalita s prevažne rodinnými domami. Od námestia je vzdialená len pár minút pešo. V blízkosti domu je nové detské ihrisko, cyklistický chodník a nábrežie rieky Poprad. Ide o veľmi príjemné územie s dostatkom zelene a výbornou dostupnosťou. Diaľnica je vzdialená len pár minút autom.

Cena: 800 + energie + DPH

Viac informácií Vám poskytne
Adriána Hudecová
OBSADENÉ

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

100

Počet izieb v byte

3 izby/izieb

Stav bytu

Pôvodný stav

Poloha nehnuteľnosti

OBSADENÉ

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram