Nadštandardne veľký 3-izbový byt v Poprade na prenájom

Lokalita:

Cena:

800

ID nehnuteľnosti - 101
Ponuka pridaná: 03.08.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na penájom najväčší 3-izbový byt v Poprade. Nachádza sa v bytovom dome na Jesennej ulici na sídlisku Nový Juh. Byt je po kompletnej rekonštrukcii.

Veľkosť: 93 m2

Orientácia: juhovýchod/sever

Poschodie: 6.

Byt pozostáva z veľkej obývačky, ktorá je veľmi prakticky prepojená s jedálňou a kuchyňou. V nej sa nachádza aj špajza. Ďalej sú v byte dve samostatné dostatočne veľké izby, priestranná kúpeľňa s toaletou a malou práčovňou. V byte je tiež balkón s pekným výhľadom na Vysoké Tatry.

Byt prešiel veľmi zaujímavou rekonštrukciou, vďaka čomu sa zmenilo jeho dispozičné riešenieZväčšila sa tak kúpeľňa, kuchyňa a vznikol tiež priestor na špajzu a samostatnú jedáleň. Celá bytová jednotka vďaka tomu pôsobí vzdušne a naozaj priestranne.

Byt je na prenájom kompletne zariadený, vrátane elektrospotrebičov a TV. V prípade záujmu je k dispozícii od polovice augusta. Ideálny pre rodinku s maximálne dvoma deťmi.

Lokalita:

Bytový dom sa nachádza na najväčšom popradskom sídlisku. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, vrátane obchodov, ihrísk, či športovísk a školských zariadení. V blízkosti je tiež cyklistický chodník vedúci do mestských lesov a okolia. Lokalita je veľmi dobre dostupná. Centrum mesta je od sídliska vzdialené pár minút autom.

Cena: 800 eur vrátane energií.

3D obhliadka: https://bit.ly/BYT_3_IZB_JESENNÁ_POPRAD

Viac informácií Vám poskytne
Adriána Hudecová
OBSADENÉ

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

92

Počet izieb v byte

3 izby/izieb

Stav bytu

Úplná rekonštrukcia

Balkón

áno

Pivnica

áno

Výťah

áno

Poloha nehnuteľnosti

OBSADENÉ

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram