Očarujúca vila s bazénom a nádhernou záhradou nad jazerom Como, Taliansko

Lokalita:

Cena:

1950000

ID nehnuteľnosti - 61
Ponuka pridaná: 11.05.2023

O nehnuteľnosti

Nádherná Villa Carlottina bola postavená pred približne 200 rokmi ako súčasť panstva rodiny Brentano. Ide o rodinu obchodníkov a jednu z najvplyvnejších na jazere Como v 18. storočí. 

Nehnuteľnosť bola kompletne zrekonštruovaná v roku 1997 a zachovala si mnoho očarujúcich prvkov, napr. podlahy, krb, dvere a okná.

Vila sa nachádza len 150 m od jazera uprostred nádhernej prírody v súkromnom olivovom háji. Je obklopená nádhernými vidieckymi pozemkami v miestnych kopcoch s rozlohou viac ako 8 000 m².

Budúci majiteľ kúpou tejto historickej vily získa absolútny pokoj a súkromie, s úžasným výhľadom na jazero Como, Bellagio a hory. 

Romantická vila disponuje úžitkovou plochou 410 m² a rozprestiera sa na 4 podlažiach.

Na prízemí sa nachádza krásna obývacia izba s krbom a prístupom na nádhernú krytú terasu, barová časť, jedáleň spojená s kuchyňou a posedením pre 12 osôb a vstup na veľkú krytú terasu s grilom. 

Na 3 horných poschodiach sa nachádza 6 spální s výhľadom na jazero, 6 kúpeľní a 3 ďalšie izby.

Súčasťou tejto nehnuteľnosti je aj útulná chata situovaná na dvoch podlažiach s otvorenou kuchyňou/jedálňou/obývacím priestorom, spálňou, kúpeľňou a krytou terasou. Vhodná je ako ubytovanie pre zamestnancov alebo hostí. Nehnuteľnosť dopĺňa garáž a nedávno vybudovaný bazén s terasou na opaľovanie.

K nehnuteľnosti sa dostanete po nádhernej dláždenej ceste pešo, na motorke alebo na malom vozidle a zároveň len 150 m od cesty Via Regina pri jazere sa nachádza verejné parkovisko.

Užívajte si taliansky životný štýl v úžasnom horskom prostredí s dokonalou klímou.

Nehnuteľnosť sa nachádza na odľahlom a pokojnom mieste zaručujúcom vysokú úroveň súkromia. Situovaná je vedľa botanickej záhrady, svetoznámej vily Carlotta a 5-hviezdičkového Grand Hotela Tremezzo. Bohatá občianska vybavenosť, ako sú reštaurácie, kaviarne, obchody, kúpalisko či prístav trajektu sú vzdialené necelých 5 minút chôdze. Oblasť ponúka široký výber aktivít vrátane pešej turistiky, požičovne lodí  tenisu, golfu, hotelových kúpeľných procedúr, prehliadky pamiatok, jazdy na koni a kvalitného stravovania.

Oblasť Tremezzina je jednou z najvyhľadávanejších oblastí na jazere Como vďaka veľkému počtu slnečných dní, kúzlu miestnej architektúry s autentickými dedinami, elegantnými historickými vilami a množstvom atrakcií.

  • úžasné výhľady na jazero a hory
  • skvelá dostupnosť a výborné dopravné napojenie
  • dokonalé súkromie
  • nádherné terasy a záhrada
  • bazén
  • kompletná občianska vybavenosť
  • vzdialenosť len 30 km od hraníc so Švajčiarskom

Užívajte si taliansky životný štýl v úžasnom horskom prostredí s dokonalou klímou. 

Cena: 

Historická vila, 6 spální, 6 kúpeľní, úžitková plocha 410 m², záhrada 8320 m², 1 950 000,- € 

Okrem nehnuteľností v Taliansku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

410

Stav domu

Úplná rekonštrukcia

Užitková plocha

410

Plocha záhrady

8320

Bazén

Áno

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Parkovanie

Garáž

Parkovanie

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram