Detail nehnuteľnosti

Stavebné pozemky v novovytváranej lokalite v obci Mlynica

Pozemok Mlynica Prešovský kraj
O nehnuteľnosti

Detailný popis ponuky

Ponúkame na predaj pozemky v novej lokalite Tatranská Mlynica vhodné na budúcu výstavbu.

Pozemky pre budúcu výstavbu rodinných domov sú situované v pokojne lokalite v katastri obce Mlynica. Momentálne sú v štádiu vybavovania finálnych povolení pre realizáciu projektu.

K dispozícií budú siete, voda, kanalizácia a elektrina. 

Veľkosť pozemkov:  od 724 m²,  pravidelného obdĺžnikového tvaru

Lokalita:

Dopyt po bývaní v prímestských obciach sa neustále zvyšuje, čo zatraktívnilo niektoré lokality v Podtatranskej kotline.

Obec Mlynica predstavuje unikátne spojenie strategickej polohy medzi dvoma okresnými mestami Poprad a Kežmarok a zároveň bezprostrednej blízkosti Vysokých Tatier (Poprad 6 minút autom, diaľnica 7 minút autom, Starý Smokovec 8 minút autom).

V regióne je široké spektrum športového či rekreačného vyžitia v každom ročnom období. Neďaleko obce je viacero stredísk cestovného ruchu ako Tatranská Lomnica, Bachledova dolina či Starý Smokovec.

Kúpou nehnuteľnosti v tejto lokalite tak môže nový majiteľ získať plnohodnotný a nadčasový priestor na trvalé bývanie, ale aj príležitosť vybudovať si rekreačné sídlo pre celú rodinu.

Cena:  od 97 740,- + DPH

Parametre

Parametre nehnuteľnosti

Prehľad najdôležitejších technických a praktických údajov k tejto ponuke.

Rozloha
750 m²
Mám záujem

Dohodnite si obhliadku alebo požiadajte o viac informácií

Vyplňte krátky formulár a maklér ponuky sa Vám ozve s detailmi, dostupnosťou a možnosťami obhliadky.

Zaujímam sa o ponuku

Stavebné pozemky v novovytváranej lokalite v obci Mlynica

ID: 788
ZAUJEM
Financovanie

Financie pod kontrolou ešte pred obhliadkou

Získajte orientačný pohľad na mesačné náklady a možnosti financovania. Presné riešenie Vám vieme následne prejsť osobne podľa Vašej situácie.

Cena nehnuteľnosti 130 € / m²

Hypotekárna kalkulačka

Orientačný výpočet
[gtranslate]