Krásny pozemok v tichej lokalite vo Vysokých Tatrách

Lokalita: | |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 95
Ponuka pridaná: 29.06.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok v úžasnej lokalite v Tatrách. Situovaný je v Dolnom Smokovci pri lyžiarskom vleku. Pozemok je svahovitý s krásnym výhľadom na východ.

Pozemok, ktorý susedí s lesom je vhodný na výstavbu rodinného domu, pričom povolená zastavanosť vychádza na 187m² čo predstavuje 15% z pozemku. Povolené sú 2 podlažia + podkrovie. K dispozícií sú na pozemku aj všetky siete (voda, plyn, elektrina, optika), pričom kanalizácia sa nachádza v tesnej blízkosti.

Veľkosť pozemku: 1248 m²

Veľkou výhodou je aj fakt, že na susedných pozemkoch po oboch stranách sa už nepostaví žiadna nehnuteľnosť, čo zaručuje dokonalé súkromie a ničím nerušené výhľady.

V galérií nájdete štúdiu realizovateľnosti rodinného domu v súlade s územným plánom Mesta Vysoké Tatry. Celková úžitková plocha navrhovaného domu je 170m².

Krásna a vyhľadávaná lokalita

Tatranská mestská časť Dolný Smokovec sa nachádza len pár kilometrov od letiska a okresného mesta Poprad. Zároveň je v tesnom dotyku so strediskami cestovného ruchu ako Starý Smokovec, či Tatranská Lomnica. Do 20 kilometrov sú vzdialené aj Štrbské Pleso aj Bachledova dolina. Tie ponúkajú množstvo služieb v lete aj v zime. V regióne je tiež niekoľko kultúrnych a historických pamiatok, viacero akvaparkov a ďalších atrakcií. Dolný Smokovec má však veľmi výhodnú polohu mimo hlavnej cesty, takže je ideálnym miestom na oddych a relax v tesnej blízkosti prírody.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

1248

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram