Predaj domu v krásnom prostredí na Zamagurí

Lokalita: |

Cena:

43000

ID nehnuteľnosti - 121
Ponuka pridaná: 23.08.2023

O nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť v krásnom Zamagurskom prostredí neďaleko Pienin sa po vhodnej rekonštrukcii môže stať vašim dokonalým víkendovým sídlom.

Ponúkame na predaj dom s pozemkom v obci Spišské Hanušovce. Staršia nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje si rekonštrukciu, po ktorej sa z tohto domu môže stať nádherná chalupa s nádychom histórie. Do úvahy pripadá aj postavenie si úplne novej nehnuteľnosti na danom pozemku. V zadnej časti domu sú pristavené hospodárske budovy, za ktorými začína záhrada. Tá sa dá využiť na pestovanie plodín, prípadne na relax. Dom je podpivničený.

Pozemok: 595 m²

Lokalita

Obec Spišské Hanušovce je obklopená krásnou prírodou, pričom najbližšie mesto s kompletnou občianskou vybavenosťou- Spišská Stará Ves je vzdialená len 6 km. Lokalita sa vyznačuje svojim vidieckym charakterom Zamaguria, v okolí sú nádherné lúky a lesné prostredie. Neďaleký Červený Kláštor a Pieninský národný park (12km) je obľúbenou turistickou destináciou s možnosťami turistiky, splavu Dunajca či kúpeľmi. Podtatranská obec Ždiar je vzdialená cestou cez rázovitú obec Osturňa len 25 km, čo je veľkou výhodou v prípade využitia nehnuteľnosti ako rekreačného sídla.

Cena: 43 000,- € s možnosťou dohody

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

595

Stav domu

Pôvodný stav

Plocha záhrady

595

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram