Predaj krásnej drevostavby penziónu v Nízkych Tatrách

Lokalita: | | |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 22652
Ponuka pridaná: 07.02.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny penzión v Nízkych Tatrách. Unikátna drevená stavba, postavená v tradičnom ľudovom štýle, sa nachádza v rázovitej obci Braväcovo, v tesnej blízkosti horehronskej prírody.

V cene penziónu už je zahrnutá aj nová strecha, ktorej rekonštrukcia práve prebieha.

Plnohodnotná záhrada

Udržiavaná záhrada s dvoma bazénmi, rybníkom a záhradným barom veľmi pekne dopĺňa atmosféru prostredia, v ktorom sa penzión nachádza.

Hlavný objekt penziónu

Priamo v hlavnom objekte, ktorý má dve podlažia, sa nachádzajú dva apartmány mezonetového typuosem dvojlôžkových izieb, jedna jednolôžková a jedna mezonetová izba rodinného typu s balkónom. Všetky izby disponujú samostatnou toaletou a kúpeľňou a sú vybavené TV a wi-fi.

Celková ubytovacia kapacita penziónu je viac ako 30 hostí.

Nachádza sa tam aj reštaurácia s terasou a kaviareň s kapacitou približne 130 ľudí.

V suteréne je okrem technickej miestnosti aj menšie wellness centrum s vírivkou a niekoľkými saunami.

Úžitková plocha celého objektu je viac ako 800 m2, zastavaná plocha je na úrovni 410 m2. Drevená stavba bola postavená v roku 2007.

Turistická časť

K dispozícii je aj samostatne stojaci turistický apartmán, kde je ubytovací priestor pre 15 ľudí, spoločenská miestnosť s kuchyňou a sociálne zázemie. Spodná časť je murovaná a zvyšok je tiež z dreva.

Úžitková plocha je viac ako 230 m2.

Pri prístavbe sa nachádza aj samostatná spoločenská miestnosť pre približne 40 ľudí so sociálnym zázemím a barom, vhodná na organizovanie osláv, či školení.

Parkovanie a technické zázemie

Priamo v areáli sa nachádza aj približne 18 parkovacích miest.

Celková výmera areálu je takmer 2650 m2 vrátane stavebných objektov.

Vykurovanie všetkých objektov je realizované pomocou plynového kotla a záložného kotla na tuhé palivo. Na oboch stavbách je nová strecha z plastového šindľa s imitáciou dreva. Výhodou je tiež príprava na vykurovanie vody pomocou solárnych panelov.

Investičný potenciál areálu

Nehnuteľnosť má veľký potenciál na ďalšiu prevádzku v gastro a ubytovacom sektore. Je vhodný na organizáciu osláv, svadieb, či teambuildingov a rôznych školení. Tie možno pripraviť v interiéri ale aj v krásne upravenej oddychovej zóne vonku.

Región

Obec Braväcovo sa nachádza v okrese Brezno medzi dvoma národnými parkmi Muránska planina a Nízke Tatry. V okolí je veľa možností na letnú turistiku ale aj viacero lyžiarskych stredísk. Región má veľký potenciál na rozvoj v oblasti cestovného ruchu a rekreácie, keďže je obklopený krásnou prírodou.

V prípade záujmu, prípadne otázok ohľadom ceny, ma neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878. Viac ponúk na www.38rk.sk

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

800

Stav domu

Čiastočná rekonštrukcia

Obytná plocha

800

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Parkovanie

Vonkajšie parkovacie miesto v cene

Parkovanie

Stav bytu

Novostavba

Konštrukcia budovy

zmiešaná

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram