Prenájom 2-izbového bytu v Tatranskej Štrbe

Lokalita: | |

Cena:

540

ID nehnuteľnosti - 62
Ponuka pridaná: 11.05.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt v apartmánovom dome v Tatranskej Štrbe. Nachádza sa vo veľmi príjemnom prostredí, je obklopený lesom.

Byt pozostáva zo samostatnej spálne, kde sú k dispozícii tri lôžka, kuchyne spojenej s obývacou izbou, kúpeľne a priestrannej chodby. Výhodou je balkón orientovaný na slnečnú južnú stranu.

Prenajíma sa kompletne zariadený na minimálne jeden rok. Byt je ideálny pre dve dospelé osoby, prípadne menšiu rodinku s jedným dieťaťom, či už na trvalé bývanie, alebo rekreačné využitie vďaka svojej polohe na podhorí Vysokých Tatier. V apartmánovom dome nie sú povolené zvieratá.

Byt sa nachádza na 5. poschodí, takže je z neho veľmi pekný výhľad na okolie. Veľkosť bytu je približne 46 m2 + balkón a menšia pivnica.

Pred bytovým domom je k dispozícii aj parkovanie.

Bytový dom sa nachádza na Rekreačnej ulici v Tatranskej Štrbe. Ide o veľmi príjemnú, pokojnú lokalitu obklopenú prírodou. Zároveň je však veľmi dobre dostupná, diaľničný privádzač je vzdialený len pár minút autom. Neďaleko je jedno z centier cestovného ruchu osada Štrbské Pleso a ďalšie možnosti na trávenie voľného času v dotyku s prírodou.

Cena: 540 eur vrátane TV a internetu + energie (cca 130 eur).

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na čísle +421904331416 prípadne mailom na adrese hudecova.rk38@gmail.com

Viac informácií Vám poskytne
Adriána Hudecová
OBSADENÉ

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

45

Počet izieb v byte

2 izby/izieb

Stav bytu

V štandarde

Balkón

áno

Pivnica

áno

Výťah

áno

Poloha nehnuteľnosti

OBSADENÉ

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram