Prenájom krásneho 2-izbového bytu v novostavbe v Poprade

Lokalita: |

Cena:

ID nehnuteľnosti - 100
Ponuka pridaná: 24.07.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom krásny a moderný 2-izbový byt v Poprade v novostavbe aj s parkovaním. Nachádza sa v úplne novom menšom bytovom dome v mestskej časti Spišská Sobota, pár minút od historického centra i Námestia sv. Egídia.

Veľkosť: 55 m2

Byt je tesne pred dokončením, bude sa prenajímať kompletne zariadený moderným a nadčasovým nábytkom, je plne vybavený. Pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne a toalety. K bytu patrí tiež sklad na chodbe a dve parkovacie miesta aj s elektronabíjacou stanicou. Orientácia bytu je východ-západ, takže je veľmi slnečný a teplý. Výhodou je tiež priestranný balkón.

V byte je podlahové kúrenie, veľkým benefitom je, že vykurovanie zabezpečuje tepelné čerpadlo, vďaka čomu sú náklady na bývanie o poznanie nižšie.

V bytovom dome sa nachádzajú celkovo tri byty, jeden na prízemí, jeden na poschodí a posledný v podkroví. K dispozícii budú najneskôr v prvej polovici septembra tohto roku.

Lokalita:

Nový menší bytový dom sa nachádza na Kežmarskej ulici, je výborne dostupná, od diaľnice je vzdialená minútu autom, do centra mesta je to 10 minút pešo. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, viaceré športoviská i akvapark. Na druhej strane ide pokojnú lokalitu v blízkosti rieky Poprad a historického centra v Spišskej Sobote.

Cena: 650 eur vrátane parkovania + energie (max. 80 eur)

Viac informácií Vám poskytne
Adriána Hudecová
hudecova.rk38@gmail.com
+421 904 331 416
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

55

Poloha nehnuteľnosti

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram