Zrekonštruovaný apartmán pod Tatrami na predaj

Lokalita: | |

Cena:

139900

ID nehnuteľnosti - 24685
Ponuka pridaná: 15.03.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľmi moderne zrekonštruovaný apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v apartmánovom dome v obci Veľká Lomnica, len pár stoviek metrov od golfového ihriska.

Moderný, praktický a priestranný byt

Veľkosť bytu je 42 m2.

Pozostáva zo spálne a obývačky spojenej s kuchyňou. V byte je tiež šatník a toaleta s kúpeľňou. Výhodou sú tiež dva balkóny orientované na juh a západ, vďaka čomu je byt veľmi slnečný a svetlý.

Byt sa predáva kompletne zariadený veľmi vkusným a praktickým nábytkom. V spálni sa nachádza aj vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru a výhodou je tiež samostatný šatník na chodbe.

Krásne územie s panoramatickým výhľadom na Tatry

Bytový dom sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších lokalít na podhorí Vysokých Tatier, ktorá je vzdialená približne desať kilometrov od okresných miest Poprad a Kežmarok.

Obec Veľká Lomnica sa vyznačuje výbornou dostupnosťou, keďže sa nachádza len päť minút autom od diaľnice. V blízkosti je zároveň niekoľko centier cestovného ruchu ako napríklad Tatranská Lomnica (10 km), Starý Smokovec (13 km) či Bachledova Dolina (20 km).

Nový majiteľ môže vďaka kúpe získať rekreačnú nehnuteľnosť pre vlastné potreby. Vďaka svojej polohe v jednej z najnavštevovanejších regiónov Slovenska je však apartmán ideálny aj na prenajímanie.

3D OBHLIADKA: https://bit.ly/Apartman_2izb_V_Lomnica

Cena: 139.900 eur

V prípade záujmu alebo ďalších otázok ohľadom cien či prípravy projektu ma neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.

Viac informácii Vám poskytne
Miroslav Antoška
antoska@38rk.sk
+421 948 445 878
NAVRHNITE CENU
PREJAVIŤ ZÁUJEM

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

42

Stav domu

Novostavba

Konštrukcia budovy

Tehlová

Počet izieb v byte

2 izby/izieb

Stav bytu

Novostavba

Balkón

áno

Výťah

áno

Konštrukcia budovy

Tehlová

Poloha nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka

https://bit.ly/Apartman_2izb_V_Lomnica

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram