Prenájom 2-izbového apartmánu v pokojnej časti Tatranskej Štrby

Lokalita: |

Cena:

630

€ mesačne

ID nehnuteľnosti - 25786
Ponuka pridaná: 22.02.2023

O nehnuteľnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom veľmi pekný 2-izbový apartmán v príjemnej a lesom obklopenej časti obce Tatranská Štrba. Nachádza sa na Rekreačnej ulici.

Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne a kúpeľne s toaletou. Na chodbe je vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru. Byt sa prenajíma takmer kompletne zariadený.

Veľkou výhodou je priestranná terasa, na ktorú sa dá vyjsť z oboch miestností. Byt je orientovaný na južnú stranu, takže je veľmi slnečný a teplý.

K bytu patrí jedno parkovacie miesto a tiež väčšina pivnica v spodnej časti bytového domu.

Veľkosť: 50 m2 + terasa 10 m2.

Byt je ideálny pre jednu osobu, prípadne pár, maximálne s jedným dieťaťom a bez zvierat. Je vhodný na trvalé prípadne vďaka svojej polohe aj na rekreačné bývanie.

Apartmánový dom sa nachádza v časti Tatranská Štrba. Lokalita je veľmi dobre dostupná, je len pár kilometrov vzdialená od diaľničného privádzača. Do okresného mesta Poprad je to 15 km, jedno z centier cestovného ruchu Štrbské Pleso je vzdialené 9 km.

V apartmánovom dome sa nachádza spoločenská miestnosť s hrami. Vedľa bytového domu je tiež k dispozícii vonkajšie oddychové miesto. Nachádza sa vo veľmi príjemnej a tichej lokalite v blízkosti lesa. Byt je teda vhodný aj pre nájomcu, ktorý pracuje z domu.

Cena: 630 eur s energiami, TV a internetom (2 osoby)

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať mailom na adrese hudecova.rk38@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421904331416.

Viac ponúk na www.38rk.sk

Viac informácií Vám poskytne
Adriána Hudecová
OBSADENÉ

Parametre nehnuteľnosti

Rozloha

50

Konštrukcia budovy

Tehlová

Počet izieb v byte

2 izby/izieb

Stav bytu

Úplná rekonštrukcia

Balkón

áno

Konštrukcia budovy

Tehlová

Poloha nehnuteľnosti

OBSADENÉ

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram